Felmérés a könyvtári szféra bérelégedettségéről

Tisztelt Kolléga!

Az Informatikai és Könyvtári Szövetség és a Magyar Könyvtárosok Egyesülete felmérést végez a könyvtári dolgozók körében a bérelégedettségről, bérhelyzetről.
A kérdőív kitöltése teljes mértékben anonim, a megadott e-mail címekre csak a kitöltés idején van szükség. A kérdések megválaszolása megközelítőleg 10 percet vesz igénybe.

Kérjük, hogy a kérdőívet csak akkor töltse ki, ha jelenleg könyvtárban, szakmai munkakörben dolgozik.
(A fenntartótól függetlenül, legyen az könyvtár, önkormányzat, nonprofit kft. stb.)
A széleskörű bérfelmérés adatai alapján tudunk megalapozottan fellépni az ágazatunkat érintő béremelés, bérrendezés kérdésében.
Kérjük minden intézmény, könyvtáros kolléga támogatását ebben. Kérjük az intézmények vezetőit, hogy a kollégák számára juttassák el a kérdőívet, támogassák a könyvtári szakma egységes fellépését az adatgyűjtésben.