A Sztori

Az Informatikai és Könyvtári Szövetség és az egri Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával meghirdette A Sztori elnevezésű országos online olvasásnépszerűsítő csapatjátékát.

Játékunk célcsoportjai:

• Junior korosztály (10-14 év)
  • Középiskolás korosztály (14-18 év)
  • Fiatal felnőtt korosztály (18- 35 év)
  • Senior (35+)
  • Család kategória (minimum 1 felnőtt, 1 gyermek részvételével)

A csapatok minimum 2, maximum 5 fővel jelentkezhetnek a játékra. A jelentkező csapatok izgalmas könyvajánlókon és kreatív játékokon keresztül fedezik fel a Könyvválasztóban megjelölt könyveket, ahol fejezetről-fejezetre haladva jutnak el ahhoz a sztorihoz, ami csak az Övék.

Kérjük, hogy lehetőség szerint hívja fel a figyelmet játékunkra könyvtárában, az iskolai könyvtárosok, az olvasók, szülők, pedagógusok körében.

A játék online zajlik, így az ország minden pontjáról illetve határon túlról is várjuk a csapatok jelentkezését.

A játék időtartama: 2022. október 31- 2023. április 9.

Regisztrációs időszak: 2022. október 9- október 30.

A játék részletei valamint a regisztráció az alábbi linken érhető el: https://brody.iif.hu/node/40623

Legyetek részesei a történetnek! A Sztori Ti vagytok!